Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Мініфутбольні ворота

Зовсім не таємниця, що обираючи будь-який товар найприємніші ціни можна знайти на сайті виробника. Також і в даному випадку - найрізноманітніші моделі і модифікації мініфутбольних і гандбольних воріт можна знайти на сайті компанії "Спорт Світ".

Модельний ряд включає: моделі для професійних клубів і залів, для шкільних майданчиків і домашніх ігрових зон.

Для підготовки до міжнародних змагань з мініфутболу використовуються білі ворота розміром 3 на 2 метри, а для гандболу - білі з смужками з оракалу.

Організовуючи мініфутбольно-гандбольне поле в шкільному спортзалі використовуються ворота з шарнірними механізмами. Конструкції подібного роду дозволяють розкладати ворота для гри, а по закінченню - складати уздовж стіни для економії місця. Компанією розроблені дві моделі воріт: шарнірно-складні уздовж стіни і вертикально-підйомні.

Вуличні ігрові зони потребують посилену модель - антивандальні, назва вже пояснює відміну від інших варіантів. У якості сітки, в даних моделях, використовується сітка рабиця, замість знімнної з нитки. Також розроблена і модель 3 в 1 - ворота для міні-футболу та гандболу з баскетбольним щитом, які об'єднують відразу 3 види спорту.

Ворота для ігор на території приватного сектора використовуються далеко не кожен день і покупка професійної моделі не завжди доцільна з фінансової причини. Спеціально для таких випадків розроблені спрощені моделі. Залишається тільки обрати потрібний колір і замовити доставку прямо додому.

Особливістю всіх воріт є можливість замовити розбірну конструкцію, яку можна самостійно встановити і демонтувати на період, коли обладнання не використовується.

Якщо вдаватися в усі тонкощі і подробиці, то в розділі присвяченому мініфутбольним і гандбольним воротам знайдеться модель для будь-якого виду активності. І на правах виробника компанія "Спорт Світ" дає всі гарантії якості!