Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Дитячі спортивні комплекси

Дитячі спортивні комплекси - це майданчик для фізичного розвитку дітей і дорослих. Поєднання різних елементів і яскравого забарвлення ваблять діточок і дорослих випробувати кожну частину спорткомплексу.

Дитячі ігрові майданчики складаються з великої кількості спортивних елементів. Найпоширеніші моделі включають турніки, рукоходи, шведські стінки та бруси. Кількість спортивних елементів і розмір комплексу залежить від розміру майданчика і побажань замовника. Доповнити будь-який комплекс можна баскетбольним щитом, гойдалками, лавками для преса, жердиною для лазіння, канатом, кільцями, боксерською грушею, в загальному будь-яким видом спортивного обладнання.

Компанія "Спорт Світ" є виробником спортивного обладнання та дитячих спортивних комплексів, і може розробити індивідуальний проект по вашим бажанням. Представлені в каталозі варіанти - це тільки мала частка прикладів, які можна втілити в життя.

Кожен дитячий спортивний комплекс ретельно прораховується і надійно закріплюється на ігровому майданчику, гарантуючи надійність кріплення і, відповідно, безпеку. Всі спортивні комплекси розраховані на велику кiлькiсть людей, які одночасно граються. В процесі розробки комплексу враховується і навантаження під час виконання різних складних гімнастичних елементів, фітнес і силових тренувань.

В якості покриття використовується полімерно-порошкова фарба яскравих кольорів. Величезна палітра відтінків, ознайомитися з якою можна перейшовши на будь-який спортивний комплекс, дозволяє перетворити спортивний комплекс в веселковий майданчик.

Монтаж подібних спортивних споруд проводиться досвідченими бригадами, які перевіряють надійність фіксації конструкції. Замовити спортивний комплекс можна на сайті з представлених варіантів або написати менеджерам компанії перелік необхідних спортивних елементів для тренувань та ігор, тоді конструктори компанії створять новий комплекс по вашим розмірами і з урахуванням побажань, який доставлять прямо вам додому.