Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Ворота для мініфутболу та гандболу пристінні розбірні зі смугами

Ворота для мініфутболу та гандболу пристінні розбірні зі смугами

4 475грн
Код товару
488
Артикул
SS00579
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Ворота розбірні пристінні призначені для гри в міні-футбол і гандбол в спортивному залі, як для любителів, так і для професіоналів.

Габаритні розміри: 3000х2000 мм
Глибина: 980 мм

З смугами з плівки Oracal. Смуги для воріт можуть бути блакитного, червоного або чорного кольору.

Сітка в комплект не входить.

Мініфутбольное ворота виготовлені зі сталевих труб, зварених між собою, після чого наші фахівці згладжують шви, щоб досягти максимально бездоганного вигляду, який буде відповідати Вашим уявленням про спортивному обладнанні нового покоління. На готові ворота наноситься полімерно-порошкове покриття, що значно збільшує термін експлуатації. Колір покриття підбирається з урахуванням Ваших побажань.

Далі наносяться смуги з плівки Oracal. Мініфутбольное ворота ретельно закріплюються біля основи, як на вуличній спортивному майданчику, так і в критому спортивному залі, що дозволяє дітям, підліткам та дорослим грати не побоюючись за безпеку і надійність установки. Сітка для мініфутбольное і гандбольних воріт у вартість не входить, але купити її окремо Ви можете в нашому інтернет-магазині. Так само, ми із задоволенням допоможемо Вам вибрати і замовити спортивний інвентар та спортивні товари для комфортної гри.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полоси, наклееєні з плівки Oracal: 

  • не горюча, не токсична, що в свою чергу ускладнює поширення вогню під час пожежі і забезпечує безпеку людей при загорянні;
  • відрізняється особливою міцністю і унікальною стійкістю до впливу зовнішніх факторів (вітер, дощ, сніг, сонце);
  • не втрачає своїх якостей в температурному діапазоні від -40 ° C до +80 ° C, і не реагує на перепади температур;
  • легко миється за допомогою води і звичайних миючих засобів.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: