Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Монтаж

Наша компанія надає повний набір послуг проектування, виготовлення і монтажу конструкцій. Проектування спортивних споруд є пріоритетним видом діяльності нашої організації. Так як монтаж і встановлення обладнання неможливо без етапів проектування і виготовлення виробів, наша компанія надає послуги генерального підряду та генерального проектування.

Генеральний підряд - повний комплекс послуг з проектування, виготовлення та монтажу конструкцій і споруд з подальшим введенням в експлуатацію і здачу замовнику. В обсязі генерального підряду проводиться повний комплекс робіт необхідний для проектування, виготовлення, погодження та здачі об'єкта в експлуатацію.

Проекти, розроблені нашою компанією, відрізняються ефективними рішеннями, що дозволяють скоротити час будівництва і монтажних робіт, а також забезпечити високу якість об'єкта.

При будівництві спортивних споруд ми завжди враховуємо характер змагань, запланованих до проведення на конкретному об'єкті. Від цього безпосередньо залежать такі параметри, як розмір спортивного майданчика, розмір і кількість бігових доріжок, розміри всієї споруди, його інфраструктура, кількість місць для глядачів і використовуваних спортивних покриттів, параметри системи освітлення та ін.

Але, незалежно від рівня спортивної споруди, сучасні умови вимагають застосування на спортивних об'єктах високотехнологічних синтетичних спортивних покриттів замість традиційних. Їх очевидними перевагами є висока травмобезпезка, комфорт, висока зносостійкість, тривалий термін служби, легкість догляду, привабливий зовнішній вигляд та ін.

Ми завжди готові підібрати оптимальне спортивне покриття для вашої спортивного споруди, провести професійний монтаж покриття та інші роботи, що входять в комплекс робіт по будівництву спортивних споруд:

 • встановлення бетонних, асфальтових або щебеневих підстав;
 • встановлення системи дренажу;
 • укладка всіх видів рулонних спортивних покриттів, наливних акрилових і модульних пластикових покриттів;
 • монтаж огорожі;
 • монтаж освітлення;
 • установка спортивного обладнання.

Одним з основних умов тривалої служби будь-якого підлогового покриття, зі збереженням його експлуатаційних якостей, є грамотна підготовка підстави. У список робіт, що виконуються нашою компанією входить облаштування підстави як на відкритих майданчиках, так і в закритих залах.

Роботи, що проводяться в закритих залах:

 • підготовка підстави під різні види матеріалів;
 • роботи по ремонту існуючих підстав;
 • рішення проблем з сирою підставою (проведення заходів щодо відсікання надмірної вологи).

На відкритих майданчиках:

 • комплекс робіт з підготовки щебеневої основи з дренажною системою під футбольне поле або спортивний майданчик;
 • комплекс робіт з підготовки асфальтової або бетонної основи під спеціалізований або універсальний спортивний майданчик;
 • комплекс робіт з підготовки асфальтової або бетонної основи під бігові доріжки.

Крім того, ми завжди готові зробити для вас:

 • підбір покриттів і обладнання, які найбільш точно відповідають призначенню майданчика з урахуванням побажань замовника, а також з оптимальним поєднанням ціна-якість для конкретного об'єкта з подальшою установкою;
 • оптимальний розрахунок матеріалів для мінімізації витрат покриття на вашому об'єкті;
 • підбір будівельної хімії;
 • рекомендації по експлуатації та догляду за покриттями і обладнанням.

Спортивне устаткування закріплюється за допомогою закладних або на розтяжках. Закладні бувають різних типів і видів, в залежності від підстави майданчика. У якості кріпильних елементів для трибун використовуються болтові з'єднання.

Все обладнання виготовляється в заводських умовах, на спортивний майданчик доставляються вже в готовому вигляді, за винятком каркасно-тентових споруд, які в силу своїх масштабів не можуть транспортуватися без попереднього часткового розбирання.

Умови, терміни і ціна за монтаж спортивного обладнання обговорюються з менеджером. Всі об'єкти на фото в розділі Галерея встановлені професійною командою монтажників компанії "Спорт Світ".

Поділися з друзями: