Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Ворота для мініфутболу та гандболу розбірні зі смугами

Ворота для мініфутболу та гандболу розбірні зі смугами

5 950грн
Код товару
33
Артикул
SS00009
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Футбольні ворота розбірні призначені для гри в міні-футбол і гандбол на вулиці або в спортивному залі, як любителів, так і професіоналів.

Габаритні розміри: 3000х2000 мм
Глибина: 940 мм

У комплекті йдут 4 анкера, які вбивають в землю, за рахунок чого ворота міцно закріплюються та безпечні під час активної експлуатації.

З смугами з плівки Oracal. Смуги для воріт можуть бути блакитного, червоного або чорного кольору.

Сітка в комплект не входить.

Мініфутбольні ворота виготовлені зі сталевих труб, зварених між собою, після чого наші фахівці згладжують шви, щоб досягти максимально бездоганного вигляду, який буде відповідати Вашим уявленням про спортивному обладнанню нового покоління. На готові ворота наноситься полімерно-порошкове покриття, що значно збільшує термін експлуатації. Колір покриття підбирається з урахуванням Ваших побажань.

Далі наносяться смуги з плівки Oracal. Мініфутбольні ворота ретельно закріплюються біля основи, як на вуличному спортивному майданчику, так і в закритому спортивному залі, що дозволяє дітям, підліткам та дорослим грати не хвилюючись за безпеку і надійність установки. Сітка для мініфутбольних і гандбольних воріт у вартість не входить, але купити її окремо ви можете в нашому інтернет-магазині. Так само, ми із задоволенням допоможемо вам обрати і замовити спортивний інвентар та спортивні товари для комфортної гри.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полоси, наклеєні з плівки Oracal: 

  • не горюча, не токсична, що в свою чергу ускладнює поширення вогню під час пожежі і забезпечує безпеку людей при загорянні;
  • відрізняється особливою міцністю і унікальною стійкістю до впливу зовнішніх факторів (вітер, дощ, сніг, сонце);
  • не втрачає своїх якостей в температурному діапазоні від -40°C до +80°C, і не реагує на перепади температур;
  • легко миється за допомогою води і звичайних миючих засобів.

Полімерно-порошкове покритття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: