Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Сітки для великого тенісу

Компанія "Спорт Світ" пропонує хороший вибір тенісних сіток своїм покупцям на сторінках свого інтернет-магазину. Серед представлених в каталозі моделей тенісних сіток можна замовити різні варіанти, як з точки зору цінової політики, так і за якістю. Основні відмінності серед моделей: матеріал нитки; товщина нитки; наявність обшитих країв.

Матеріал - важлива складова сітки. Тенісні корти бувають закритого і відкритого типу і важливо, щоб сіточка не деформовались від вологи, сонця і вітру. Це головні причини чому для виробництва сітки використовують поєднання поліаміду і поліпропілену, який витримує перепади температур і інші погодні катаклізми. Подібними властивостями володіє і капрон, він трохи тонший, відповідно і трохи менш міцний. Якщо обирати сітку керуючись тільки матеріалом нитки, то з першого складу, поліаміду і поліпропілену, виготовляють тенісні сітки для професійних тренувань і змагань, де інтенсивність гри вище. Капронові сітки - для аматорських, домашніх тренувань.

Сітки з поліаміду і поліпропілену виготовляються з ниток діаметром 3,5 і 4,5 мм, в той час як капронові мають товщину 3 і 4 мм. При цьому, для початківців тенісистів, які не впевнені у подальшому продовженням занять передбачена зовсім проста модель, діаметром 1,8 мм.

Відносно кольору тенісної сітки, то для міжнародних змагань використовують тільки чорну, а для тренувань підходить і біла.

Наявність обшивки сторін синтетичною стрічкою також впливає на її вартість і довговічність. Обшиті краю більш стійкі до механічних пошкоджень під час активних подач. Можливі варіанти обшивки: тільки верх; верх і боки; всі 4 сторони.

Замовити просту, майстерню, професійну або кубкову тенісну сітку можна, як через сайт, так і по телефону. З інформацією про доставку тенісної сітки по містах України можна ознайомитись в розділі "Доставка і оплата".