Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота хокейні

Хокей - це тільки один вид командної гри, обладнання для якого представлено в цьому розділі. Серед представлених виробником спортивного обладнання товарів є ворота для хокею, флорболу та хокею на траві.

Об'єднуючим фактором для них усіх є ключки, якими грають, а от решта - різне. Класична гра в хокей відбувається на льоду. Спеціально для міжнародних змагань на льодових аренах компанія "Спорт Світ" виробляє ворота "Профі". Вони мають товсту сталеву трубу і покриваються полімерно-порошковим покриттям, за рахунок цього спортивному обладнанню не страшні низькі температури і механічні пошкодження. Безумовно, нічого не вічне і немає ще матеріалів, які могли б служити вічно не втрачаючи свій первозданний вигляд. Полімерно-порошкове покриття, з усіх можливих варіантів, відрізняється найкращими характеристиками і демонструє найтриваліший термін експлуатації. На хокейних воротах передбачені і спеціальні кріпильні елементи, щоб в процесі інтенсивної гри ворота залишалися надійно зафіксовані. По периметру всіх воріт розташовані і фіксатори для сіток.

Флорбол - це вже тепла варіація хокею, грають в нього в спортивних залах. Він менш травмонебезпечний. Для гри використовують спеціальні ворота, які відрізняються від класичних хокейних: розмір - менший, присутні і відмінності в формі. Ворота для флорболу також покриваються полімерно-порошковим покриттям і мають елементи кріплення для сітки.

Хокей на траві - поширена гра на універсальних майданчиках. Щоб влаштувати протистояння команд, необхідно обзавестися воротами, ключками і м'ячиком. В каталозі є модель на колесах, - це дозволяє "накочувати" ворота на час гри і прибирати з ігрового поля по її закінченню. Щоб ворота не "тікали" - на колесах є стопи, які надійно знерухомлюють ворота.

Все обладнання виготовляється в заводських умовах і може бути доставлено в будь-яку точку України. При необхідності - монтажна бригада може зробити і установку хокейних воріт на вашому ігровому полі.