Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Гімнастика

Спортивна гімнастика - вид спорту, який виховує тіло і дух. Красиві і легкі руху гімнастів - це результат тисяч тренувань в гімнастичних залах. Вправи, виконані на гімнастичній перекладині, брусах, турніках, як під час виступу чоловіків, так і жінок - сукупність роботи м'язів, відточеною техніки і, найважливіше, серйозної роботи над собою. Гімнастика включає в себе різні види: командну, циркову і акробатичну. При цьому, циркова гімнастика включає в себе ще партерну і повітряну.

Гімнастичні зали в наш час обладнуються різними спортивними комплектами, в них входять: поперечини, бруси, шведські стінки, турніки, мати, гімнастичні козли, коні та колоди, мости, лавки, допоміжні товари для занять з циркової, художньої, командної гімнастики, а також консолі для кріплення підвісних снарядів: канатів, кілець і турніків для шведських стінок.

Основне обладнання для занять гімнастикою чоловіків і жінок відрізняється, але більша частина інвентарю ідентичні. Різниця стосується основного спортивного обладнання, яке встановлюється в тренувальному майданчику відкритого або закритого типу.

Комплексні тренування, як і підготовка до різних видів змагань і конкурсів, включають в себе заняття орієнтовані на розвиток всіх груп м'язів і підтримання гарної фізичної форми для чоловіків, жінок і дітей.

Спортивне устаткування, інвентар і товари компанії "Спорт Світ", українського виробника, розроблені для занять спортивною гімнастики згідно міжнародних вимог. Купити обладнання для гімнастики можна, як оптом, так і вроздріб в інтернет-магазині Sportsvit.com.ua. Доставка обладнання здійснюється по всіх містах України, докладніше про компанії-перевізники в розділі доставка.