Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Атлетика

Легка атлетика - вид спорту, який має в своєму архіві вже більш ніж столітню історію олімпійських ігор, це якщо рахувати з дати відродження змагання. Легким в даному виді спорту виступає, мабуть, тільки назва, на ділі - це старанність, витримка і тривалі тренування, і як результат усього перерахованого вище - найпопулярніший вид спорту. Обумовлено це поєднанням різних дисциплін: бігові види, пробіги, кроси, спортивна ходьба, технічні види і багатоборства.

Різноманітність дисциплін і їх підвидів охоплюють величезну аудиторію бажаючих взяти участь і підтримати тих, хто змагається. Популярністю користуються відгалуження бігових видів: естафета, спринт, біг на різні дистанції, середні і довгі, і бар'єрний біг. Не тільки в даній дисципліні є різні напрямки, технічні види також включають в себе цілий ряд спортивних напрямків: різноманіття стрибків - з жердиною, потрійний, вертикальні в висоту, горизонтальні в довжину, штовхання ядра, метання різних предметів - диска, молота і списа.

Якщо біг і ходьба не вимагають додаткового інвентарю для тренувань і змагань, то для стрибків і метання знадобляться різне спортивне обладнання: жердину, стійки і планки для стрибків, бар'єри і цілий перелік метального обладнання: ядро, диск, спис і молот.

Даний розділ містить у собі ще й обладнання для важкої атлетики. Чому вона важка і так зрозуміло, адже спортсмени "розважаються" з неабияким вагою, піднімаючи гантелі і штанги з дисками з значними цифрами, що вказують кілограми. У момент змагань, коли на поміст важкоатлетичний виходять спортсмени для демонстрації свого вміння у вправах, таких як ривок, поштовх або жим над головою, глядачі затамувавши подих спостерігають за роботою м'язів всього тіла і захоплюються силі духу.

Компанія "Спорт Світ" надає широкий асортимент вибору легко- і важкоатлетичного устаткування: бар'єри легкоатлетичні, стійки для стрибків у висоту, планки для стрибків, снаряди для метання, мішені для метання, гантелі, грифи, диски, штанги, помости. Доставка здійснюється у всі населені пункти України. Для уточнення інформації про наявність товару на складі, терміни доставки, покупки оптом і в роздріб, установки і гарантійних зобов'язань - звертайтеся за телефонами вказаними в контактних даних сайту.