Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Гантелі, грифи, диски, штанги

Організовуючи спортивний зал, цільове призначення якої буде втрата ваги, набір маси або підтримання тіла в тонусі, неможливо уявити без таких атрибутів, як гантелі і штанги. Практично всі види тренувань включають вправи використовуючи даний інвентар.

Жіночий зал для фітнесу або шейпінгу вимагає гантелі з невеликою вагою (до 5-7 кг) для силових вправ преса, рук і спини. Тренування, що включають такі елементи не тільки матимуть більший ефект, але і додадуть тілу красивий рельєф і зробить лінію тіла більш вираженою.

Тренажерний зал або активні силові тренування (бокс, тайський бокс, кроссфіт, атлетика та інші) неможливий без гантелей і штанг. При цьому, в даному випадку, необхідні різні модифікації і вага.

Штанга використовується для жиму, присідань і тяги різними способами. Відповідно і має різну довжину і форму грифа. Розрізняють короткий, довгий і w-подібний. Конструкція передбачає регулювання ваги за допомогою балонів (дисків), що йдуть в комплекті і придбаних окремо. Гантелі мають таку ж систему зміни ваги. Деякі моделі мають однаковий посадковий діаметр, що дозволяє використовувати диски, як для гантелей, так і для штанги.

У каталозі можна підібрати диски для штанги будь-якого діаметру. Також можна підібрати і гриф для вже придбаних дисків. При виборі варто звертати увагу на посадковий розмір, щоб він відповідав, тоді диски легко надінуть на гриф і не будуть бовтатися.

Готові рішення, штанги і гантелі, мають набір дисків різної ваги, але це не максимальна вага. Гриф розрахований для більшого навантаження, яку можна збільшити додатковими дисками. Дані про максимальне навантаження і розмір вказані в описі товару. Інформація про доставку та оплату вказана в однойменному розділі.