Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Баскетбольні стійки

Баскетбольна стійка - невід'ємний атрибут баскетбольного майданчика. Однак, відкривши каталог - очі розбігаються і відповісти однозначно, яка саме потрібна, не вивчивши всі - складно. Обираючи баскетбольну стійку перш за все варто визначити її цільові призначення: професійні баскетбольні, професійні стрітбольний або вуличні аматорські для тренування.

Професійні баскетбольні тренування проводяться тільки в закритих приміщеннях і вимагають мобільну, складну стійку, що відповідає міжнародним стандартами. Таких моделей в каталозі дві, знайти їх можна по артикулах SS00367 і SS00076. Для підготовки спортсменів використовують спрощені варіанти професійних стійок (SS00077 і SS00368). Професійні стійки мають складну конструкцію і колеса для транспортування. Зовнішня частина металевої рами покрита м'яким захистом для зниження рівня травматизму баскетболістів.

Стрітбольні або стрітбаскетбольні стійки призначені для тренувань на вулиці. Як і баскетбольні мають м'який захист конструкції. Залежно від моделі використовуються різні види противаг, які не дозволяють стійці кататися по ігровому полю або перевернутися.

Вуличні аматорські стійки - модель, яка зустрічається найчастіше на у якості баскетбольного обладнання на дворових майданчиках і шкільних стадіонах. Тому, в каталог виробника баскетбольних стійок налічує величезну кількість моделей і модифікацій. Такий асортимент обумовлений різною площею, відведеної для ігрового простору, а також наявність або відсутність зовнішніх факторів: примикання будівель, парканів, зелених насадження тощо. Асортимент включає баскетбольні стійки з різною кількістю опор: одна, дві, три і чотири. Основа всіх моделей бетонується в землю, щоб виключити падіння конструкції під час активної гри і під впливом зовнішніх факторів.

Доставка всього асортименту спортивного обладнання здійснюється по всіх містах України. При необхідності додаткових гарантій безпеки можливий виїзд монтажної бригади для установки обладнання.