Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Мініфутбол, гандбол

Футзал, міні футбол і гандбол - три напрямки спорту, які об'єднані в одну категорію. Незважаючи на те, що ігри мають різні правила, підходи, принципи і історію, об'єднуючим фактором є, безпосередньо, ігрове поле і, звичайно ж, обладнання.

І, так, відмінності і схожість: проведення гри і тренувань по всіх трьох видах можлива в умовах спортивного залу, тому як футзал можливий тільки в закритому приміщенні. Для цього, в якості покриття, використовується поліуретанове або спортивний паркет, далі доходить справа до установки воріт. Різниця в воротах полягають тільки в кольорі, білі для мініфутболу, з смугами для футзалу та гандболу, при цьому розмір у них ідентичний, відповідно і спортивна сітки буде одна, а ось м'ячі різні.

Найпоширенішим видом є - мініфутбольно-гандбольний вуличний майданчик. Для оснащення подібного роду майданчиків використовують ворота з смугами, вуличну сітку, а в якості покриття - поліуретанове або штучна трава.

З метою економії простору розроблені ворота з механізмами складання. Розроблено 2 види: шарнірно-складні уздовж стіни і вертикально-підйомні. При чому встановити таку конструкцію можна, як в спортзалі, так і на вуличному ігровому майданчику. Ще один варіант - розбірні ворота, які легко демонтуються без залучення монтажної бригади.

Незалежно від того, де буде розміщуватися майданчик, в спортивному залі або на вулиці, обладнання повинно бути надійно закріплене. Для цього розроблені заставні, які діляться на кілька видів: під розбірні або нерозбірні ворота, для залу або вулиці. Всі види представлені в розділі "Оснащення для мініфутболу та гандболу".

Для аматорський ігор, наприклад, на дачі або у дворі, розроблені спеціальні ворота 2-в-1 з баскетбольним щитом, ознайомиться з ними можна в розділі "мініфутбольні ворота".

Ознайомитися з інформацією про будівництво минифутбольного майданчику, а також сумісності з іншими видами спорту можна в розділах "Міні-футбольні та гандбольні майданчики" і "Універсальні майданчики".

Доставка і монтаж спортивного інвентарю для мініфутболу, гандболу та футзалу здійснюється по всій Україні. Придбати спортивне обладнання по оптовій та роздрібній ціні виробника можна оформивши замовлення через сайт або по телефону.