Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Оснащення майданчиків

Оснащення спортивних майданчиків - один з найважливіших етапів в процесі обладнання ігрових зон і місць відпочинку. Даний розділ містить у собі кабінки для відпочинку гравців, трибуни для глядачів, а також все необхідне додаткове обладнання для організації простору поза основним ігровим полем: сидіння і елементи кріплення.

Трибуни для відвідувачів встановлюються не тільки на спортивних майданчиках, але і в конференц і актових залах, лекторіях, навчальних і медичних установах, в зонах очікування на станція і зупинках, в приватних заміських резиденціях, дачах, пляжах, кафе, ролердромах, ковзанках і багатьох інших. За рахунок простоти, міцності і мобільності конструкцій їх можна безпроблемно переміщати з одного місця дислокації в інше.

Кабінки для відпочинку нині застосовуються не тільки для організації місця відпочинку запасним гравцям, а й в якості зон релаксу і очікування на свіжому повітрі. Нині, даний вид спортивного обладнання, застосовується на дитячих майданчиках, що дозволяє дорослим, які супроводжують дітей, відпочивати, ховаючись від сонячних променів, а також перечекати негоду за рахунок наявності даху.

Одним з важливих пунктів конструкцій для відвідувачів - це їхня безпека. Для кожної з конструкцій розроблені спеціальні закладні, які застосовуються в залежності від типу місця, вулиця або закрите приміщення, і виду поверхні: грунт, асфальт, поліуретанове покриття, спортивний паркет і інші.

Матеріали, що застосовуються в конструкціях стійкі до перепадів температур, вологи, прямих променів сонця, не вицвітають і не гниють, так як в складі не мають органічних речовин.

Особливість сидінь для глядачів, які застосовуються в конструкціях - вони не нагріваються на сонці до високих температур. Обумовлено це спеціальним складом пластика. Основа, кріплення, - металевий каркас, розрахований на великі вагові навантаження, що гарантує міцність трибун і кабінок.

У розділах представлені найбільш часто використовувані варіанти трибун, кабінок і їх комбінацій, форм і кольорів, але так як компанія "Спорт Світ" є виробником спортивного обладнання, то ви можете замовити товари для оснащення майданчиків за індивідуальними розмірами за оптовими і роздрібними цінами з доставкою і установкою. Детальніше про види трибун і варіантах модифікації можна ознайомитись в розділі будівництва "Трибуни для глядачів". За детальною консультацією звертайтеся до менеджерів компанії.