Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Футбольні ворота

Розділ присвячений футбольним воротам українського виробництва. Процес створення відбувається на заводських потужностях компанії "Спорт Світ", яка здійснює продаж оптом і в роздріб. Представлені моделі включають класичні ворота для футбольних стадіонів, ворота для ігор підлітків і дітей.

Класичні футбольні ворота, встановлені на стадіонах мають ряд вимог, затверджених Міжнародною федерацією футболу, ФІФА. Матчі і тренування футболістів відбуваються на полях з використанням професійного футбольного обладнання. Ворота мають спеціальні кріплення для більшої стійкості, додатково оснащуються кріпленнями для сітки.

Підліткові ворота - моделі Юніор мають менший розмір порівняно з класичними. Це дозволяє юному поколінню тренуватися, відточуючи навички ударів нападників, а воротареві під час лову.

Дитячі ворота розраховані для самих маленьких футболістів. Детальніше про дитячі воротах можна прочитати в однойменному розділі.

Для виробництва всіх видів воріт використовуються металеві труби різного діаметру, який залежить від моделі. В якості покриття використовується полімерно-порошкове покриття, воно ще називається полімерною фарбою RAL. Дане покриття дозволяє надійно захистити метал від впливу зовнішнього середовища і протистояти механічним пошкодженням, що істотно збільшує термін його експлуатації. Застосування технології полімерного покриття дозволяє встановлювати спортивне обладнання, як в закритих спортивних залах, так і відкритих вуличних стадіонах.

В каталозі окремо представлені ще й ворота для пляжного футболу. Відмінна особливість цієї моделі полягає в кріпленні, адже вони встановлюються на піску. Найчастіше ворота для пляжного футболу мають жовте забарвлення, але за бажанням їх можна перефарбувати в будь-який інший колір.

Будь-яка модель з представлених в каталозі буде доставлена ​​в будь-яку точку України.