Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Оснащення для баскетболу

Оснащення для баскетболу - це розділ, в якому зібрані всі необхідні для комфортної гри елементи. До переліку додаткового баскетбольного інвентарю входять: протектори нижньої кромки щита, захист для стійок, п'єдестали нагородження і ряд інших.

Протектор нижньої кромки щита - спеціальна м'яка захисна накладка на ребро баскетбольного щита, яка захищає гравців від травм під час удару об кут. Товар представлений в різний розмірах, які точно повторюють розмір щита.
Захист для стійок - м'яка накладка на металевий каркас баскетбольної стійки. Має таке ж призначення, як і протектор.

Модельний ряд п'єдесталів для нагородження включає, як портативні, збірні моделі, так і монолітні. Так як компанія "Спорт Світ" є виробником даного обладнання, то колір каркасу і цифр можна обрати на свій розсуд. Каркас виготовляється з металу і покривається полімерно-порошковим покриттям, колір якого можна вибрати з представленої палітри на сторінці вподобаного товару. Також можна вибрати і колір цифр з оракалу.

Доставка спортивних товарів для баскетболу здійснюється по території всієї України, а з умовами оплати і доставки можна ознайомитися в розділі "Доставка і оплата".