Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Воркаут

Воркаут або вуличний фітнес - сучасний і модний вид спорту на свіжому повітрі. Для початку занять не потрібно великої кількості ресурсів, в тому числі і фінансових. Безліч комплексів вже встановлені в містах. Але, обираючи майданчик для особистого використання варто придивитися до тих, хто активно тренується, як наживо, так і за допомогою відеоконтенту, додавши власні переваги - відкривати каталог виробника спортивних комплексів для воркаута, компанії "Спорт Світ".

Воркаут майданчик являє собою комплекс турніків орієнтованих на розвиток всіх груп м'язів. Комплекс включає в себе турніки, бруси, шведські стінки, елементи для лазіння і зміцнення всіх груп м'язів. Найпростіші з представлених моделей в каталозі поєднують відразу кілька видів турніків в компактному вигляді. Такі моделі використовуються на невеликих за площею майданчиках або у дворі приватного будинку. Міські моделі включають в себе більш широку лінійку спортивних елементів.

Професійні спортсмени надають перевагу комплексам, які включають велику кількість елементів, дозволяють виконувати всі відомі вправи і складні трюки.

Виготовляються комплекси для воркаута з металевих труб різного діаметру і доповнюються дерев'яними лавками і канатами, які дозволяють розширити кількість виконуваних вправ.

Крім усього іншого, спортивний комплекс для занять воркаутом покривається полімерно-порошковим покриттям, якому не загрожують різкі перепади температури і активні тренування спортсменів. Покриття не вигорає на сонці і не тріскається на морозі, зберігаючи таким чином цілісність металевої основи і збільшуючи термін експлуатації.

За рахунок своєї масивності установка спортивного комплексу воркаут здійснюється професійними монтажними бригадами по всій території країни.