Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Бар'єри, стійки і планки

Виробник спортивного обладнання, компанія "Спорт Світ", розробила лінійку атлетичної обладнання не тільки для професійних спортсменів, а й для бажаючих підкорювати нові вершини.

Долати перешкоди перестрибуючи - харакиерно дітям. І часто це не завжди вдало закінчується, адже в якості бар'єру використовується інвентар з підручних засобів. Крім нецільового використання, стрибуни можуть себе ще й травмуватись, чого можна уникнути скориставшись бар'єром з регулюванням по висоті. Асортимент каталогу включає, як професійні моделі, так і спрощені для тренувань в домашніх умовах.

Стійки і планки для стрибків виготовляються з алюмінію або металу, який покривається полімерно-порошковим покриттям. Матеріал - основна відмінність моделей в процесі ціноутворення. Стійки йдуть в комплекті з планкою, яка ідеально підходить під кріплення на стійках. У каталозі також представлена ​​модель з регулюванням по висоті - оптимальний варіант для використання в шкільних спортзалах, так як нормативи для різних вікових категорій дітей різні.

Бар'єр - спортивний інвентар, який використовується відразу в декількох дисциплінах, а саме: біг з бар'єрами (він же бар'єрний біг) і біг з перешкодами. Під час змагань з бігу з бар'єрами використовуються маленькі індивідуальні моделі, а під час забігу з перешкодами - великі і масивні.

Легкоатлетичні бар'єри мають 2 модифікації - з регулюванням по висоті і без неї, дозволяючи таким чином тренуватися, як зовсім юним спортсменам, так і більш дорослим.

Товари представлені в категорії можна замовити через сайт з доставкою в усі куточки України.