Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Хокей

Розділ присвячений хокейному обладнанню, але включає в себе ще й необхідний інвентар для гри в хокей на траві і флорболу. Сам по собі хокей на льоду - гра для сильних і сміливих. Не так просто вийти на ігрове поле оповите ореолом холодом. Звичайно ж в сутичці суперників, зігріваючим речовиною виступає адреналін і жага перемоги, тріумфу переможця, який піднімається на п'єдестал.

В умовах льодового стадіону, хокей, доступний круглий рік, а в жаркі дні взагалі виступає оазисом, але в природному середовищі, покататися на льоду з ключкою можна тільки в холодну пору, коли замерзає річка, озеро або штучно заливається майданчик. Про те яке покриття можна перетворити в льодовий стадіон читайте на нашому сайті в розділі "покриття спортивних майданчиків".

Теплою альтернативою виступає хокей на траві і флорбол, так як проводяться такі ігри в спортивних залах або на вуличних майданчиках в теплу пору.

Так як всі три види кардинально відрізняються один від одного, то і використовується для майданчика обладнання теж відрізняється. В умовах домашнього використання, наприклад, на дачі є ворота з відповідною сіткою поменше - для дітей, а в сусідньому розділі можна підібрати ключки, які підходять під ріст дитини, шайби для хокею і кульки для флорболу.

Мабуть одним з найважливіших пунктів для батьків є міцність конструкції і надійність кріплення, що може гарантувати компанія "Спорт Світ" - виробник спортивного обладнання. Крім того, що ви зможете ознайомитись з каталогом хокейного обладнання, ви можете замовити за роздрібними цінами та оптовими цінами. Дізнатися умови оптових продажів, доставки і монтажу можна у менеджерів компанії. Більше фотографій спортивного обладнання знаходиться в розділі галерея.