Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ігрові елементи

Спортивні ігрові елементи - обладнання, спрямоване на фізичний розвиток певних навичок. Подібного роду спортивне обладнання спрямоване не тільки на фізичні тренування та ігри, а й на розумовий розвиток.

Серед представлених моделей представлений ряд ігрових елементів спрямованих на розвиток координації рухів: лабіринти "Пазл" і "Змійка", "Перелаз" і "Веселка". Лабіринти дозволяють тренуватися на швидкість руху і виконувати різні гімнастичні вправи. "Перелаз" і "Радуга", крім координації, сприяє розвитку рівноваги. Спортивні ігрові елементи використовуються і для різних активних ігор.

Представлені моделі великої та маленької металевої колоди встановлюються на спортивних майданчиках для поліпшення координації рухів, а також віджимань. Встановлені поруч велика і маленька колода стануть відмінним верстатом для преса.

Любителям вуличного фітнесу до душі доведеться вулична лава для преса. Конструкцією передбачено різні види упору ніг і нахил.

Турнік з канатом дозволить тренувати витривалість і силу рук, основна труба може використовуватися, як жердина.

Стіл для шахів і шашок дозволить всім відвідувачам спортивного майданчика розвивати інтелектуальні здібності: стратегічне мислення, логіку. Наявність сидінь і лавок дозволить відпочити після більш активної діяльності.

Все спортивне обладнання представлене в цьому розділі виготовляється на заводі компанії "Спорт Світ". Кожен ігровий елемент має надійне кріплення основи, що забезпечує безпеку навіть під час активного використання обладнання великою кількістю учасників. Бездоганний зовнішній вигляд досягається високою якістю виготовлення всіх елементів і покриття їх полімерно-порошковою фарбою.

Ігрові елементи призначені для установки на дитячих і спортивних майданчиках, а також на території приватного сектора для особистого використання. Доставка і монтаж здійснюється в усі населені пункти України.