Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Бадмінтонні стійки

Представлені в каталозі виробника спортивного обладнання бадмінтонні стійки діляться на деякі категорії: стаціонарні, мобільні і універсальні. Всі моделі виготовляються з металу, покриваються полімерно-порошковим покриттям (який Ви самі вибираєте з великою палітри кольорів) і обладнані кріпленнями для сітки.

Стаціонарна бадминтонная стійка - класичний варіант, який використовується на майданчику призначеної тільки для гри в бадмінтон. Виготовляється з квадратної труби і бетонується в землю.

Бадмінтонні стійки мобільні або пересувні дозволяють легко переміщати обладнання в необхідну локацію. Представлено в каталозі 3 види: переносні, пересувні і посилені. Перші 2 види розраховані на ігри любителів і новачків, а професіонали використовують 3-й вид.

Переносні бадмінтонні стійки виготовляються з квадратного профілю, мають невелику вагу за рахунок чого їх можна легко переносити з ігрового поля в сховище. Не дозволяє перевертатися подовжений варіант опорної лапи.

Пересувні бадмінтонні стійки отримали назву за рахунок наявності транспортувальних коліс. Стійкість конструкції надає пісок, який засипається в опорну трубу.

Посилені бадмінтонні стійки - це покращений варіант пересувних: труби товщі, противага масивніша, обсяг піску - більше. Звідси і стійкість до сильних подач і жорстоких сутичок гравців.

У каталозі також представлені і універсальні моделі, які об'єднують кілька видів спорту, а саме: бадмінтон і волейбол; бадмінтон, волейбол і теніс. Універсальні стійки представлені в каталозі мають різні системи натягу сітки і способи кріплення підстави. Тип фіксації стійок - в заставні або забетонувати в землю, залежить від типу покриття ігрового поля.

За додатковою консультацією варто звернеться до менеджерів компанії, а якщо питань не залишилося - то вибирайте колір і замовляйте собі бадмінтонні стійки з доставкою додому.