Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ферми кріплення

Ферма кріплення - це основа для баскетбольного щита. В каталозі виробника представлені моделі для вуличних майданчиків і спортивних залів. Ферми - допоміжний елемент, який регулює виступ (винесення) від заснування. Закріпити ферму можна, як до стійки, так і до жорсткої основи (бетонна стіна або металевий каркас). Виготовляються ферми з металу, який покривається полімерно-порошковим покриттям.

Ферми кріплення мають спеціальні елементи кріплення для щита. При цьому, ферми розроблені спеціально під щити виробництва компанії "Спорт Світ". Для виготовлення ферми з іншим видом кріплення необхідно звернутись до інженерів-конструкторів компанії, які допоможуть розробити модель з індивідуальним видом кріпильних елементів. Ферми кріплення поділені на три групи: для спортивних залів (ФІБА), з механізмами складання, для вуличних майданчиків (STREET).

Лінійка для спортивних залів у школах та інших навчальних закладах має винос від 200 мм до 1500 мм і призначена для щитів розміром 1800х1050 мм.

Моделі з механізмами складання, виготовляються індивідуально, відповідно до розмірів залу і мають 2 модифікації: підйомні до стелі і складні до стіни. Дані моделі використовуються для економії ігрового простору і дозволяють безперешкодно займатися іншими видами спорту. Детальніше про механізми і видах можна прочитати тут.

У каталозі представлена ​​універсальна модель для тренувань навіть найменших - з регулюванням по висоті. Ферма має 3 рівні висоти: 3.05, 2.6 і 2 м.

Ферми STREET розроблені для занять стрітболом, мають винос від 200 мм до 1200 мм. Стрітбольний щит має іншу форму, а відповідно і інший вид кріплення, що і сприяло розробці окремої серії спортивного обладнання.

Кожен виріб має паспорт і гарантію. Вибираючи ферму кріплення для баскетбольного щита варто уважно дивитися характеристики розмірів від кріплення до ігрової розмітки і відповідний розмір щита. У разі виникнення складнощів слід звернутися до менеджера компанії.