Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Вуличне обладнання

Вуличні спорткомплекси - це сукупність гімнастичного і силового обладнання, яке дозволяє проводити тренування та ігри на свіжому повітрі. Розташовуються такі майданчики на стадіонах в навчальних закладах, у дворах житлових будинків або на дачі.

Сучасне вуличне обладнання відрізняється функціональністю, міцністю, практичністю і яскравими фарбами. Умовно ми розділили на кілька категорій: дитячі спорткомплекси, рукоходи, лавки, тренажери, турніки, бруси і шведські стінки для полегшення пошуку серед широкого асортименту товарів.

Дитячі спортивні комплекси - це універсальне рішення для дворового майданчику в житловому кварталі або заміських будинках. Подібні конструкції орієнтовані на фізичний розвиток дитини і розвага. При цьому дозволяє здійснювати тренування і дорослим людям, так як конструкція з'єднань і фіксації розрахована на велику вагу і активне використання великої кількості бажаючих.

Тренажери та їх комбінації дозволяють перебувати в хорошій фізичній формі цілий рік. Технології виробництва виключають вицвітання кольору покриття і розроблені таким чином, щоб максимально убезпечити тренуються за рахунок спеціальних накладок і кріпильних елементів.

Найпоширенішим видом вуличного спортивного обладнання є турніки, бруси, шведські стінки, рукоходи і комбінації з ними. Причини дуже прості - установка подібної конструкції дозволяє тренувати всі групи м'язів в умовах обмеженого простору.

Все вуличне спортивне обладнання виготовляється в заводських умовах із дотриманням якості металевих швів і покривається полімерно-порошковим покриттям, яке не вимагає "підфарбовування" щороку. Детальну інформацію про матеріали можете знайти в розділі будівництво.

Ознайомитися з доставкою, умовами оплати оптових і роздрібних замовлень, монтажу можна в однойменних розділах. Фото з об'єктів, де встановлено вуличне спортивне обладнання компанії виробника "Спорт Світ" знаходяться в розділі галерея. За детальною консультацією та інформацією щодо оптових і роздрібних покупках звертайтеся до менеджерів компанії.