Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота для мініфутболу та гандболу розбірні

Ворота для мініфутболу та гандболу розбірні

10 800грн
Код товару
32
Артикул
SS00008
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Ворота для мініфутболу та гандболу розбірні призначені для використання на вуличному майданчику або в спортивному залі, як любителів, так і професіоналів.

Габаритні розміри мініфутбольних воріт:
Висота: 2000 мм
Ширина: 3000 мм
Глибина: 940 мм

У комплекті йдуть 4 анкери, які вбивають в землю і тим самим надійно закріплюють всю конструкцію.

Сітка в комплект не входить.

Мініфутбольні ворота виготовлені зі сталевих труб, зварених між собою, після чого наші фахівці згладжують шви, щоб досягти максимально бездоганного вигляду, який буде відповідати Вашим уявленням про спортивне обладнання нового покоління. На готові ворота наноситься полімерно-порошкове покриття, що значно збільшує термін експлуатації. Колір покриття підбирається виходячи з побажань замовника.

Мініфутбольні ворота ретельно закріплюються біля основи, як на вуличному спортивному майданчику, так і в закритому спортивному залі, що дозволяє дітям, підліткам та дорослим грати не побоюючись за безпеку і надійність установки. Сітка для мініфутбольних і гандбольних воріт у вартість не входить, але купити її окремо можна в нашому інтернет-магазині. Так само, ми із задоволенням допоможемо обрати та замовити спортивний інвентар та супутні товари для комфортної гри.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: