Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Рукоходи

Рукохід - спортивний елемент, який зустрічається практично в кожному дитячому комплексі та фітнес майданчику. Така популярність і затребуваність обумовлюється тим, що за допомогою рукоходу можливо виконувати велику кількість вправ.

Лазіння на рукоходах позитивно впливає на поставу. Регулярні тренування сприяють боротьбі з викривленнями хребта, тренують м'язи рук, плечей, спини, грудей і живота. Варто також відзначити, що рукоход підвищує витривалість і покращує координацію рухів.

На вуличному рукоході спортсмени можуть виконати повноцінне тренування, так як конструкція дозволяє виконувати підтягування широким і вузьким хватом, вправи для преса і гімнастичні трюки.

Серед представлених моделей вуличних рукоходів зустрічаються класичні варіанти, довжиною від 2 до 7 метрів, і доповнені іншими видами турніків. Комбінацій комплексів з рукоходами безліч: з елементом рукоход-змійка, турніками, брусами, шведською стінкою. Різні рівні висоти секцій рукоходу застосовуються для зручності виконання вправ людьми з невисоким зростом.

Воркаут комплекси з рукоходами завжди доповнюються іншими спортивними елементами, перетворюючи їх в універсальний спортивний майданчик.

Моделі, представлені в каталозі, виготовляються в заводських умовах. В процесі проектування вуличного рукоходу враховується його висота, довжина і вага, зібравши воєдино всі дані - підбирається тип кріплення. Установка масивних спортивних споруд виконується професійними монтажними бригадами компанії "Спорт Світ". Висока якість виготовлення, правильна установка - запорука безпечного для здоров'я спортивної споруди. Придбати вуличний рукоход можна вибравши з каталогу виробів прийнятний варіант або звернеться до менеджера компанії для підготовки індивідуального спортивного комплексу з рукоходом. Все, що для цього потрібно: вибрати необхідний розмір, при бажанні - додаткові елементи і колір, палітра представлена ​​на сторінці кожного рукоходу.