Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Бруси гімнастичні

Гімнастичні бруси - одні з найпопулярніших елементів спортивного обладнання. Їх використовують для занять гімнастикою, силових тренувань і виконання різних трюків. Бруси бувають чоловічими, жіночими та навісними.

Чоловічі бруси - паралельні, жіночі - різновисокі. Представлені в каталозі чоловічі гімнастичні бруси виготовляються з металевої основи з широкою лапою для стійкості. Вони можуть бути як стаціонарними - закріпленими з одного боку до стіни, так і мобільними - переносними. Переносні бруси оснащені широкої лапою для стійкості. Бруси, вироблені на заводі компанії "Спорт Світ", можуть регулюватися по висоті і ширині брусів за допомогою спеціальних фіксаторів.

Жіночі різновисокі бруси мають сталеву основу і додатково фіксуються за допомогою розтяжок - сталевих тросів.

Навісні бруси - це додатковий елемент для шведської стінки, що дозволяє розширити можливості тренувань.

Сталеві елементи всього обладнання покриваються спеціальним покриттям - полімерно-порошковим або, як його ще називають, порошковою фарбою RAL. Окрім цілого ряду переваг: довговічності використання, не вицвітання, рівного кольору, стійкості до температурних перепадів, даний вид фарбування безпечний для здоров'я.

Дерев'яні жердини в гімнастичних брусах додатково посилені металевим прутом, що ховається всередині дерев'яної оболонки, таким чином збільшуючи їх міцність і продовжуючи термін експлуатації. Жердини можна придбати, як окремий елемент, в разі необхідності заміни зношених або пошкоджених - в каталозі виведені окремою позицією товару.

За додатковою консультацій можна звернутися до менеджерів компанії, скориставшись будь-яким з видів комунікації: телефон, пошта, соціальні мережі. А умови доставки і оплати описані в однойменному розділі.