Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Футбол

Футбол - гра, яка підкорила серця мільйонів людей. Футбол - захоплює, приковує погляд, змушує серця битися частіше і сидіти затамувавши подих. Тільки на час чемпіонату з футболу можна відкласти всі справи потім і з хвилюванням очікувати початок футбольного матчу.

Футболісти, напередодні гри відчувають куди більшу кількість емоцій. Вони знають, що зараз вийдуть на поле, прослухають гімн України тримаючи руку на серці, в центр футбольного поля вийде строгий, але справедливий суддя з футбольним м'ячем, пролунає свисток і почнеться сутичка, протистояння двох згуртованих футбольних команд. І ось, настає найвідповідальніший момент м'яч влітає в футбольні ворота противника і на трибуні з'являється заповітне очко, трибуни з уболівальниками вибухають захопленими криками, мільйони глядачів біля екранів підхоплюються зі своїх місць і пританцьовуючи і обіймаючись вітають один одного з довгоочікуваним голом!

Але, для того, щоб це сталося - потрібно обладнати майданчик для гри в футбол. Ні для кого не таємниця, що ФІФА має цілий список вимог, як до покриття ігрового поля, так і до футбольного обладнання. Далеко не кожна українська компанія може похвалитися якісним спортивним обладнанням для футбольного поля, яке має паспорт, гарантію і відрізняється високою якістю, що відповідає світовим стандартам.

Компанія "Спорт Світ" - найбільший виробник обладнання для футболу, яке призначене як для професійних тренувань команд, так і для аматорських ігор з використанням обладнання для дітей та підлітків, відповідних воріт і сіток. Спортивне устаткування нашого виробництва використовуються в багатьох спеціалізованих футбольних школах і клубах по всій Україні. Придбати інвентар і товари для футбольних стадіонів оптом і в роздріб в каталозі виробника Sportsvit.com.ua.