Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Настільний теніс

Настільний теніс - поширене явище не тільки в спортивних і навчальних установах, секціях з настільного тенісу, а й у дворах житлових кварталів, торгових центрах, в яких постійно відкриваються зони для ігор, приватних будинках і дачних кооперативах. Настільний теніс - динамічна, активна гра, яка вимагає уважності і хорошої реакції. А під час парного поєдинку ще й згуртованості, командного духу, взаємодопомоги і підтримки.

Чим прекрасний даний рід спортивної гри - мінімум витрат сил і засобів для початкової організації ігрової зони, а також подальшої підтримки належного стану ігрового простору. Для підготовки ігрової зони необхідні: тенісний стіл, ракетки, сітка і м'ячик. Хоча, м'ячиків краще мати кілька, вони вміють унікальним чином кудись постійно ховатися. Всі ці товари можна знайти в цьому каталозі. Подальший догляд не вимагає додаткового втручання, важливо, щоб столи, розраховані на експлуатацію у спортзалі не намокали і не стояли під прямими сонячними променями.

Для дітей дошкільного віку та початкових молодших класів існує зменшений варіант тенісного столу, хоча тренери і наставники рекомендують вчитися відразу на великих столах для дорослих.

Гра в настільний теніс на вулиці по приходу весни завжди набирає популярності та актуальності. Але, найбільші шанувальники гри не відмовляють собі в задоволенні позмагатися навіть в умовах холоду на вуличній площадці або встановлюють ігровий стіл у критих приміщення або домашніх умовах.

Конструкції столів дозволяють без особливих зусиль складати і розкладати, таким чином економлячи місце в умовах обмеженого простору і тренуватися поодинці.

Купити все необхідне обладнання, інвентар і товари для організації ігор у настільний теніс оптом і в роздріб можна розмістивши замовлення з доставкою в інтернет-магазині виробника "Спорт Світ".