Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Стійки для великого тенісу

Тенісні стійки - обов'язковий атрибут тенісного корту. Знайти якісний комплект тенісних стійок, який прослужить багато років і не втратить зовнішній вигляд - завдання не з легких, на перший погляд. Але, якщо заглянути в каталог виробника спортивного обладнання, компанії "Спорт Світ", то покупка стійок з глобальної проблеми перетворюється в просту задачку.

Представлені в каталозі моделі виготовляються з металу. У числі представленого асортименту зустрічаються круглі і квадратні тенісні стійки. Незалежно від форми стійки покриваються полімерно-порошковим покриттям (ППП). Крім хороших показників довговічності, ППП має величезну палітру кольорів.

Серед представлених моделей є як професійні, коштують вони дорожче, так як для їх виготовлення потрібна більша кількість матеріалів і точне дотримання міжнародних вимог, так і спрощені моделі для аматорські ігор і тренувань в домашніх умовах.

Переглядаючи моделі можна наштовхнутися і на універсальні моделі. Їх існує 2 модифікації: перша - для тенісу, волейболу та бадмінтону, друга - для тенісу та волейболу, які за допомогою зміни сіток змінюють цільове призначення ділянки.

У каталозі також представлені мобільні моделі, які легко перекочуються з ігрового поля за допомогою коліс. Дані моделі актуальні для універсальних майданчиків, які призначені та інших активностей.

Для зовсім маленьких гравців або маленької площі розроблені переносні стійки для міні-тенісу.

Визначившись з моделлю - варто ознайомитися з умовами оплати і доставки, яка здійснюється по всій території України. Замовити вподобану модель можна через сайт або по телефону.