Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Бадмінтон

Бадмінтон - один з небагатьох видів спорту, який залежить від примх природи під час ігор на відкритих вуличних майданчиках. Але, як тільки на вулиці починає пригрівати весняне сонечко, діти з величезним задоволенням хапають ракетки і воланчик, і незважаючи на легкий, теплий вітерець влаштовують змагання з бадмінтону. Любителі бадмінтону грають без застосування будь-якого додаткового обладнання, як стійки або сітка.

З професійної точки зору, бадмінтон розрахований на заняття в закритих приміщеннях, які виключають зовнішні перешкоди: споруди, стовпи з дротами, дерева, де може зачепитися волан, вітер або його пориви можуть змінити траєкторію польоту воланчика і інші фактори. Під час гри в бадмінтон в спортивному залі, при наявності обладнання для комфортної гри - шанси на успіх збільшуються в рази. Виходячи з цього федерація бадмінтону проводить міжнародні змагання тільки в закритих приміщеннях, щоб уникнути неточностей або спірних моментів, щодо результатів гри.

Крім техніки гри, важливим аспектом в професійних тренуваннях з бадмінтону в спеціалізованих спортивних школах, клубах, а також секціях - є обладнання. Для підготовки спортсменів до літніх Олімпійських ігор використовують бадмінтонні стійки з сіткою і набір для тренувань - ракетки і волан. В цілому бадминтонний інвентар формує сприятливі умови для гри в бадмінтон, вивчення правил і відточування професійних навичок для подальшої участі в турнірах з бадмінтону.

Підібрати і ознайомиться з асортиментом обладнання та інвентарю українського виробника для занять бадмінтоном на вуличній площадці або в спортивному залі, дізнатися про умови експлуатації та монтажу можна звернувшись за телефонами, вказаними в розділі контакти. Доставка бадмінтон обладнання здійснюється по всій Україні.