Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Баскетбольні щити

Модельний ряд баскетбольних щитів, представлених в каталозі виробника спортивного обладнання задовольнить навіть найвибагливішого покупця. Представлені в каталозі щити відрізняються один від одного призначенням, розміром, товщиною і матеріалом.

Розглядаючи класифікацію баскетбольних щитів по призначенню розрізняють: баскетбольні професійні та аматорські, стрітбольні. Професійні баскетбольні щити для ігор міжнародного класу виготовляються строго за вимогами ФІБА (Міжнародної федерації баскетболу). Вони мають розмір 1800х1050 мм і виготовляються з оргскла товщиною 10 мм. Відповідно і ціна у них найвища, так як вимоги найжорсткіші. Трохи спрощена модель, з товщиною 8 мм, дозволить тренуватися баскетболістам і заощадити.

Далі йдуть напівпрофесійні моделі для навчальних закладів і аматорських ігор. Розміри самого щита у них варіюються, можуть бути 1800х1050 мм і 1200х900 мм, також змінюється і товщина - 8 і 10 мм. Що стосується матеріалу, то з'являється вибір, оргскло або водостійка фанера. Обидва матеріали чудово виконують свою функцію незалежно від місця установки, закритий зал або вуличний спортивний майданчик.

Компанія "Спорт Світ" подбала і про бажаючих організувати ігрову зону в приватному секторі і розробила лінійку щитів для домашнього використання. У неї включені дитячі баскетбольні щити різного розміру, товщини і матеріалу. Ця лінійка виготовляється не тільки з оргскла і фанери, а й з металу.

Спеціально для міських майданчиків з метою запобігання псування спортивного інвентарю розроблені антивандальні щити. Вони виготовляються з металевих прутів, які виключають можливість навмисного розбиття або поломки.

Стрітбольні щити істотно відрізняються формою і розміром від баскетбольних. Однак, мають і подібності, а саме: матеріал і його товщина. Стрітбольний професійний щит - 1200х950 мм з оргскла 10 мм. Але, у нас є і модель з товщиною 8 мм - для тренувань, окемо представлений щит з фанери - для використання в аматорських іграх і економії коштів.

Всі моделі виготовляються з однаковим рівнем якості і можуть бути доставлені в будь-яке місто України.