Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Турніки, поперечини

У розділі представлені гімнастичні турніки і перекладини українського виробника, компанії "Спорт Світ". Металеві конструкції виготовляють в заводських умовах і покривають полімерно-порошковим покриттям (RAL) - безпечним і дозволеним для використання, в закритих і відкритих приміщеннях, матеріалом. Широка палітра кольорів порошкових фарб RAL дає можливість обрати улюблений колір. Палітра представлена ​​в описі товару.

Серед моделей каталогу гімнастичному обладнання представлені поперечини, які відповідають вимогам Міжнародної федерації гімнастики. Професійне обладнання для гімнастики проводиться відповідно до стандартів і допускається для проведення міжнародних змагань. Перекладина на розтяжках відноситься до професійного гімнастичного обладнання. Універсальна модель на розтяжках підійде для шкіл, вищих навчальних закладів і професійних клубів.

Можливий і більш компактний варіант професійної моделі - пристінна перекладина. Дана модифікація дозволить не тільки займатися, а й економити місце в залі за рахунок відсутності розтяжок з боку стіни.

Оптимальним варіантом для спортивного залу в якому займаються діти різних вікових груп і дорослі - перекладина з регулюванням по висоті. За допомогою фіксаторів, положення поперечини можна встановити на комфортній висоті для тренування. Особливість моделі ще в тому, що вона може бути, як стаціонарною, так і мобільною, точніше, знімною. Ця функція дозволяє встановлювати перекладину на час занять і знімати, закриваючи отвори в підлозі кришками, для проведення тренувань інших видів спорту. Модель призначена для закритих залів і вуличних майданчиків.

Для тренувань в домашніх умовах передбачений турнік настінний. За рахунок розташування ручок турнік підійде для виконання багатьох вправ.

Замовивши гімнастичне обладнання і уточнивши колір - будьте впевнені, його виготовлять в термін і доставлять в будь-яку точку України.