Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Дитячі футбольні ворота

Розділ з асортиментом дитячих футбольних воріт - це веселкові і яскраві моделі, які зроблять щасливим будь-яку дитину. Каталог дитячого футбольного обладнання, представлений на сайті виробника, включає різні варіанти воріт.

Виходячи з гравців, спеціально для них і виготовляються дитячі ворота різного розміру. Для самих маленьких футболістів підійдуть ворота розміром 1х1 метр і 1,8х1,2 метра. Вони компактні, займають невелику кількість місця, легко встановлюються.

Підростаючі покоління надає перевагу більшим воротам 2х1,2 метра і 2,5х1,7 метра. Підліткові ворота легко встановлюються і демонтуються при необхідності. Відмітна особливість воріт компанії "Спорт Світ" від інших - розбірна конструкція, яка дозволяє скласти ворота до компактного розміру. Для професійних тренувань використовують ворота Юніор, вони мають розміри 5х2 метри, але їх можна використовувати і для аматорських ігор.

Дитячі ворота відрізняються від дорослих моделей своєю колірною гамою і можливістю додавання смуг. Щоб надати воротам яскравий колір виробник використовує полімерно-порошкове покриття, яке має широку палітру кольорів і відмінний показники зносостійкості.

Серед усього переліку варто виділити модель, що об'єднує три види спорту: міні-футбол, гандбол та баскетбол. Ворота з баскетбольним щитом - кращий варіант для універсального ігрового майданчика.

Будь-яка модель може бути, як стаціонарна, тобто забетонована в основу, так і мобільна. При цьому, конструкція дитячих футбольних воріт, незалежно від виду кріплення може бути розбірною, що дозволяє встановлювати їх на різних ігрових майданчиках, вуличних і закритих. Доставка і установка обладнання здійснюється по всій території України. У галереї представлені фотографії з встановленими дитячими воротами.