Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота футбольні

Ворота футбольні

26 300грн
Код товару
28
Артикул
SS00002
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Розбірні, сталеві футбольні стаціонарні ворота з стійками натягу сітки, за вимогами ФІФА для гри на вуличному спортивному майданчику. 

Габаритні розміри: 7320х2440 мм
Глибина: 1500 мм

Сітка у вартість не входить.

Міжнародна федерація футболу розробила цілий список вимог до стадіону, враховуючи інтереси, як гравців, так і вболівальників. Ворота не стали винятком. Ми так само підійшли до цього питання дуже серйозно, вивчили всі нюанси і представляємо Вашій увазі футбольні ворота суворо за вимогами. 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: