Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота для пляжного футболу

Ворота для пляжного футболу

18 000грн
Код товару
41
Артикул
SS00017
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Ворота для пляжного футболу з дугами для кріплення сітки. У комплекті йдуть 4 анкера, які вбивають в землю і тим самим надійно закріплюють всю конструкцію. Покриваються полімерно-порошковим покриттям.

Габаритні розміри: 5500х2200 мм
Матеріал: метал
Труба: кругла

Сітка у вартість не входить.

Влітку, відпочиваючи на пляжі, хочеться не тільки ніжиться, але ще і з користю для тіла та душі провести час. І найбільш позитивним заняттям на пляжі став - пляжний футбол. З року в рік пляжний футбол набирає все більших обертів і тому стає, вже звичною справою, обладнувати майданчики для пляжного футболу.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: