Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота для футболу 2000х1500 мм без смуг

Ворота для футболу 2000х1500 мм без смуг

7 850грн
Код товару
30
Артикул
SS00006
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Ворота футбольні дитячі тренувальні розбірні, сталеві для гри в спортивному залі та на вуличному майданчику. 

Габаритні розміри: 2000х1500 мм
Глибина: 700 мм

Смуги з плівки Oracal за Вашим бажанням. 

Сітка в комплект не входить.

Дитячі футбольні ворота виготовлені зі сталевих труб, зварених між собою, після чого наші фахівці згладжують шви, щоб досягти максимально бездоганного вигляду дитячих футбольних воріт, які будуть відповідати Вашим уявленням про спортивне обладнання нового покоління. На готові футбольні ворота наноситься полімерно-порошкове покриття, що значно збільшує термін експлуатації воріт. Колір футбольних воріт підбирається з урахуванням Вашого побажання. 

Після наносяться смуги з плівки Oracal. Смуги для футбольних воріт можуть бути блакитного, червоного або чорного кольору. Дитячі футбольні ворота ретельно закріплюються біля основи, як на вуличному спортивному майданчику, так і у критому спортивному залі, що дозволяє дітям, підліткам та дорослим грати в футбол не побоюючись за безпеку та надійність установки. Футбольна сітка для дитячих футбольних воріт у вартість не входить, але купити її окремо Ви можете в нашому магазині або ж замовити в нашому інтернет-магазині і ми привеземо її Вам. Так само, ми із задоволенням допоможемо Вам вибрати та замовити спортивний інвентар і спортивні товари для комфортної гри. 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Смуги, наклеєні з плівки Oracal: 

  • вона не горюча, не токсична, що в свою чергу ускладнює поширення вогню під час пожежі і забезпечує безпеку людей при загорянні; 
  • відрізняється особливою міцністю і унікальною стійкістю до впливу зовнішніх факторів (вітер, дощ, сніг, сонце); 
  • не втрачає своїх якостей в температурному діапазоні від -40 ° C до +80 ° C, і не реагує на перепади температур; 
  • легко миється за допомогою води і звичайних миючих засобів.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: