Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Перекладина гімнастична пристінна

Перекладина гімнастична пристінна

12 950грн
Код товару
151
Артикул
SS00140
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Перекладина гімнастична пристінна призначена для тренувань в спортивному залі. Збірна конструкція з легованої загартованої сталі, яка вставляється в заставу. Одна зі сторін кріпиться до стіни за допомогою анкера, друга частина поперечини закріплюється на 2х натягнутих тросах, які закріплені до підлоги. 

Довжина: 2400 мм

Перекладина регулирується по висоті: 

  • нижній рівень: 1450 мм 
  • верхній рівень: 2550 мм 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція вкрита полірозмірно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: