Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Перекладина гімнастична універсальна

Перекладина гімнастична універсальна

15 900грн
Код товару
142
Артикул
SS00130
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Перекладина гімнастична універсальна - збірна конструкція з легованої загартованої сталі, яка складається з стрижня, двох стійок і чотирьох розтяжок, за допомогою яких надійно закріплюється. Призначена для вулиці та залу. 

Перекладина регулюється по висоті:
нижній рівень: 1450 мм
верхній рівень: 2550 мм 

Відстань між стійками: 2440 мм
Довжина перекладини: 2500 мм 

Стійки з труби Дн57 х 3,5 бетонуються в землю або вставляються в заставні, забетоновані в землі. У стійках зроблені отвори з кроком 1 м для закріплення опор (труба Ду32) з поперечиною (коло 30 ст.45) на різній висоті. Стійки зверху кріпляться розтяжками до 4 заставних, забетонованих в землі. 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Перекладина вкрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: