Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Прес-блок Воркаут

Прес-блок Воркаут

7 950грн
Код товару
696
Артикул
SS00673
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Прес-блок Воркаут - тренувальне обладнання, яке дозволяє качати прес поодинці, а також віджиматися з 2-х різних положень висоти. Верстат для преса - це 2 паралельні труби, закріплені на відстані 0,6 м, що дозволяє спортсменові сісти та закріпити ноги під нижньою трубою для зручності виконання вправ. Довжина тренажера дозволяє тренуватися одночасно кільком охочим.

Габаритні розміри:
Довжина: 1800 мм
Відстань від землі до верхньої перекладини (лави): 660 мм
Відстань від землі до нижньої поперечини (упору): 380 мм

Ноги верстата бетонуються в землю на 0,5 м.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Виконана конструкція зі сталі, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: