Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Ворота хокейні "Профі"

Ворота хокейні "Профі"

7 600грн
Код товару
107
Артикул
SS00087
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Хокейні ворота "Профі" призначені для гри і тренувань професійних команд в хокей на вулиці або в спортивному залі. Конструкція виконана зі сталі, є цілісною і не розбірною. 

Габаритні розміри: 1830х1220 мм

Сітка в комплект не входить. 

Ворота, пофарбовані в білий колір полімерно-порошковим покриттям, але можливе забарвлення іншого кольору за Вашим бажанням. 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: