Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Хореографія

Хореографія - мистецтво, яке за допомогою мови тіла розповідає історію, передаючи всю гаму почуттів і емоцій танцюристів і танцівниць. Злиття музики, відточеної техніки рухів і внутрішніх переживань виконавця відкривають світу найпрекрасніше з мистецтв - танець.

Танцювальні школи пропонують широкий спектр напрямків: народні, бальні, естрадні, сучасні, клубні, акробатичні, вуличні та багато інших. Це лише невеликий перелік напрямків і стилів, а видів величезна кількість, які регулярно поповнюється все новими і новими.

Різноманітність вибору і колосальна різниця у виконанні, що ж об'єднує це настільки різні види? Початок - важкі і тривалі тренування у хореографічного станка. Майбутні хореографи входять в просторий паркетний зал, з великими дзеркалами і дерев'яними поручнями встановленими в кронштейн кріплення до підлоги або стіни. Перше тактильне знайомство з балетним станком і починається магічний ритуал - майстер-клас від мудрого і досвідченого наставника, хореографа...

Танцювальні зали зараз присутні в багатьох фітнес центрах і відкривають безліч напрямків для розвитку гнучкості і пластичності тіла, а також сприяють хорошій фізичній формі учасниць.

Щоб отримати детальну консультацію щодо замовлення за оптовими і роздрібними цінами від виробника обладнання для хореографічних залів, залів для занять танцями, боді балетом, степ аеробікою та іншими рухомими видами спорту - звертайтеся до менеджера компанії. Доставка і установка хореографічного та балетного обладнання здійснюється по всій території України.