Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Футбольні ворота "Юніор"

Футбольні ворота "Юніор"

17 000грн
Код товару
481
Артикул
SS00403
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Футбольні ворота "Юніор" розбірні сталеві ворота для ігор у футбол в спортзалах та спортивних майданчиках. 

Габаритні розміри: 5000х2000 мм
Глибина: 1200 мм
Матеріал: метал
Труба: квадратна

Сітка у вартість не входить.

Так як, діти дуже активні на полі і застосовують ворота не тільки, як гральні ворота, але і водночас, як багатофункціональний турник, наша компанія закріплює футбольні ворота за допомогою 6 анкерів, які міцно фіксуються в землі. Такий метод кріплення найбезпечніший і перевірений на міцність не однією сотнею активних дітей. 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: