Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

П'єдестал для нагородження "Матрьошка"

П'єдестал для нагородження "Матрьошка"

7 450грн
Код товару
171
Артикул
SS00169
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

П'єдестал для нагородження переможців "Матрьошка" - один з вкрай важливих атрибутів спортивних змагань будь-якого виду спорту. П'єдестал, він же "п'єдестал пошани" - символ наполегливої ​​праці, прагнення, сили волі і колосальних старань переможців.

Будь-яке спортивне змагання закінчується нагородженням переможців, п'єдестал для нагородження посприяє урочистості моменту нагородження та підкреслить успіх, і перемогу учасників змагань. Переможцям подарує довгоочікувану нагороду і море позитивних емоцій, а вболівальникам можливість побачити своїх кумирів і героїв, а так же пережити з ними момент радості перемоги.

П'єдестал переможців - триступенева височина, для нагородження трійки найкращих, з найвищої точкою - перше місце, середньої - друге місце, і нижчої - третє місце. А так же з нумерацією переможних місць.

П'єдестал для нагородження "Матрьошка" - розбірна конструкція, яка складається, що дозволяє транспортувати на місце чергових змагань.

Цифри зроблені з плівки Oracal.

Розміри: 
Висота 1-го місця: 600 мм 
Висота 2-го місця: 350 мм 
Висота 3-го місця: 250 мм

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: