Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Стійки універсальні для бадмінтону та волейболу

Стійки універсальні для бадмінтону та волейболу

4 750грн
Код товару
64
Артикул
SS00040
Одиниця виміру
комплект
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Стійки універсальні для бадмінтону та волейболу призначені для тренувань на вуличних спортивних майданчиках, а так само на пляжі.

Габаритні розміри:
Висота: 2000 мм
Ширина: 40 мм

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Комплект з 2-х стійок. Стійки бетонуються в землю. Для кріплення бадмінтон і волейбольної сіток передбачені спеціальні гачки. Сітка в комплект не входить.

Стійки покриті полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • має більш високі захисні властивості за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: