Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Стійки для стрибків у висоту

Стійки для стрибків у висоту

7 500грн
Код товару
152
Артикул
SS00142
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
під замовлення
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Стійки для стрибків у висоту - спортивне обладнання для тренувань спортсменів зі стрибків у висоту. Стійка обладнана регульованою по висоті планкою, за допомогою якої можна встановити потрібну висоту для дітей або дорослих спортсменів. Для планки передбачені спеціальні вусики кріплення.

Габаритні розміри:

Висота: 2215 мм
Довжина: 600 мм
Ширина: 440 мм

У комплекті: 2 стійки і планка.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Основа стійок зроблена у вигляді букви Т, що дає можливість стійко стояти. Виготовлені стійки з металу c нанесенням полімерно-порошковим покриттям.

Полірозмірно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: