Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Роздільна штора для залу вертикальна

Роздільна штора для залу вертикальна

договірна
Код товару
962
Артикул
SS00457
Одиниця виміру
комплект
Наявність на складі
під замовлення
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Роздільна штора вертикальна - спортивне обладнання, що належить до систем розподілу залу, яке опускається за допомогою електромеханічної лебідки, розділяючи простір на різні ігрові зони. Даний вид спортивного обладнання має безліч назв: система фіранок, ширма, роздільне полотно, завіса. Основна функція - створити комфортні умови тренувань для різних напрямків спорту: теніс, баскетбол, бадмінтон, футбол, фітнес, єдиноборства, тренажерний зал та інші.

Складається та розкладається за допомогою ручної механічної лебідки. Висота і ширина конструкції штори залежить від розміру залу. Крок секції - близько 2 м.

Виготовляється полотно з 2 видів матеріалів: 

  • низ - легкий непрозорий високоміцний матеріал. Висота цієї частини близько 2-х метрів, що виключає можливість зорового контакту між двома ігровими зонами.
  • верх - сітка, найчастіше з клітинкою 80х80 мм, призначена для того, щоб м'яч не перелетів на сусідню зону.

Огляд розділових штор можна прочитати тут

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: