Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Роздільна штора для залу вертикальна

Роздільна штора для залу вертикальна

договірна
Код товару
962
Артикул
SS00457
Одиниця виміру
комплект
Наявність на складі
під замовлення
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Роздільна штора вертикальна - спортивне обладнання, що відноситься до систем розподілу залу, яке опускається за рахунок електромеханічної лебідки, розділяючи простір на різні ігрові зони. Даний вид спортивного обладнання має безліч назв: система фіранок, ширма, роздільне полотно, завіса. Основна функція - створити комфортні умови тренувань для різних напрямків спорту: теніс, баскетбол, бадмінтон, футбол, фітнес, єдиноборства, тренажерний зал та інші.

Висувається і засувається за рахунок ручної механічної лебідки. Висота і ширина конструкції штори залежить від розмірів залів. Крок секції - близько 2 м.

Виготовляється полотно з 2 видів матеріалів: 

  • низ - легкий непрозорий високоміцний матеріал. Висота цієї частини близько 2-х метрів, що виключає можливість зорового контакту між двома ігровими зонами.
  • верх - сітка, найчастіше з осередком 80х80 мм, призначена для того, щоб м'яч не перелетів на сусідню зону.

Огляд про розділових шторах можна прочитати тут

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: