Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Лавка одностороння 1,5 м

Лавка одностороння 1,5 м

4 200грн
Код товару
224
Артикул
SS00231
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Лавка одностороння зі спинкою і вішалкою з гачками для роздягалень - зручна і практична річ при переодяганні для тренувань в спортивному залі, басейні, холі, та в принципі будь-де, а так само відпочинку. На верхній панелі лави є гачки для речей, що значно економить місце на лавці.

Габаритні розміри:
Довжина: 1,5 м
Висота: 1650 мм
Ширина: 375 мм

Каркас виготовлений зі зварного металу, покритого полімерно-порошковим покриттям, сидіння з натурального дерева хвойних порід, покрите лаком. 

Полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: