Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Стійки для волейболу

Стійки для волейболу

10 250грн
Код товару
393
Артикул
SS00103
Одиниця виміру
комплект
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Стійки для волейболу без регулювання по висоті, з пристроєм натягу троса, в комплекті з лебідкою, тросом і закладними, призначені для тренувань на вуличних спортивних майданчиках і спортивних залах.

Габаритні розміри:
Висота: 2850 мм
Ширина: 100 мм
Довжина: 230 мм

Матеріал: сталь.

Комплект включає в себе:

  • 2 стійки;
  • закладні для кріплення;
  • пристосування для натягування троса з лебідкою.

Сітка в комплект не входить.

Стійки волейбольний вставляються в заставу, яка бетонується в землю. Для кріплення сітки передбачені спеціальні гачки. Сітка кріпиться за допомогою гачків до траверс стійок і тримається за трос, протягнутий між стійками.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

На стійки наноситься полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: