Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Стійки для волейболу з регулюванням по висоті

Стійки для волейболу з регулюванням по висоті

9 000грн
Код товару
121
Артикул
SS00104
Одиниця виміру
комплект
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Стійки для волейболу з регулюванням по висоті, пристроєм натягу троса, в комплекті з лебідкою, тросом і склянками призначена для тренувань на вуличних спортивних майданчиках і спортивних залах. 

Габаритні розміри:
Висота: 2850 мм
Ширина: 60 мм

Комплект містить в собі:

  • 2 стійки;
  • стакани для кріплення;
  • пристосування для натягнення тросу з лебідкою.

Сітка в комплект не входить.

Стойки волейбольные  вставляются в закладную, которая бетонируется в землю. Для крепления сетки предусмотрены специальные крючки. Сетка крепится с помощью крючков к траверсам стоек и держится за трос, протянутый между стойками.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

На стійки наноситься полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: