Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Стійки для волейболу з регулюванням по висоті

Стійки для волейболу з регулюванням по висоті

12 600грн
Код товару
121
Артикул
SS00104
Одиниця виміру
комплект
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Стійки для волейболу з регулюванням по висоті, пристроєм натягу троса, в комплекті з лебідкою, тросом і заставними, призначені для тренувань на вуличних спортивних майданчиках та в спортивних залах. 

Габаритні розміри:
Висота: 2850 мм
Ширина: 60 мм

Комплект складається з:

  • 2-х стійок;
  • заставних для кріплення;
  • пристосування для натягнення троса з лебідкою.

Сітка в комплект не входить.

Стійки волейбольні вставляються в заставну, яка бетонується в землю. Для кріплення сітки передбачені спеціальні гачки. Сітка кріпиться за допомогою гачків до траверсів стійок і тримається за трос, протягнутий між стійками.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

На стійки наноситься полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: