Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Універсальна сталева сушарка для одягу та взуття (для буржуйки)

Універсальна сталева сушарка для одягу та взуття (для буржуйки)

1 800грн
Код товару
1598
Артикул
SS00910
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Універсальна стаціонарна сушарка для одягу та взуття (для буржуйки) виготовлена зі сталевого профілю та розрахована для використання як окремо, так і з буржуйкою. Сталева сушарка універсальна і встановлюється над будь-якою буржуйкою. Конструкція передбачає зону для сушіння одягу (верхній ярус) та взуття (відкидні елементи). Розбірна конструкція дозволяє швидко розбирати та зберігати сушарку не займаючи багато місця, а також легко транспортується. 

Особливості сушарки:

  • Універсальність - підходить майже до всіх буржуйок*.
  • Розбірна компактна конструкція. В розібраному стані сушарка складається з: верхньої частини, 2 бокових (відкидних) елементів, 4 основних опор і 2 поперечних планок. Всі елементи фіксуються за допомогою болтів. 
  • Жаростійке покриття, яке можна використовувати біля відкритого вогню та буржуйки.
  • Розрахована на велике навантаження (сушки важких речей: курток, ковдр, взуття тощо), максимальне навантаження - 30 кг.
  • Стійкість конструкції - забезпечується балансом власної ваги. Передбачена можливість додаткової фіксації стійкості - закріплення опор в землі, підлозі тощо.
  • Рама сушарки може бути використана як опора для приготування їжі (тримання казанка чи будь-якого іншого посуду) над відкритим вогнищем.

*У випадку, якщо габаритні розміри сушарки не підходять до наявної буржуйки - можливе виготовлення сушарки для одягу та взуття за індивідуальними розмірами, в тому числі з внесення корективів в конструкцію. 

Технічні характеристики:
Матеріал: металевий каркас і сталевий дріт
Покриття: жаростійка емаль
Максимальне навантаження на сушарку: 30 кг
Кількість стрижнів (дротових мотузок): 15 (+4 додаткові зони для сушіння на основній рамі)

Габаритні розміри в розкладеному вигляді:
Висота: 810 мм
Ширина: 1000 мм
Довжина: 1600 мм
Розмір відкидних частин (ШхД): 500х810 мм

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Застереження під час використання:

  • Не торкатися голими руками елементів конструкції в разі використання сушарки, яка розташована в безпосередній близькості від стінок буржуйки чи над відкритим вогнищем - металеві елементи нагріваються.
  • Відомі випадки нецільового використання - у якості притримуючого елементу (елементу фіксації) багажу під час перевезення в положенні на боку. Як виробник - допускаємо можливість використання за не цільовим призначенням під особисту відповідальність та на розсуд замовника, але гарантувати цілісність та функціональність виробу у випадку не цільового використання не можемо.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: