Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Комплекс турніків з брусами Воркаут

Комплекс турніків з брусами Воркаут

22 800грн
Код товару
691
Артикул
SS00667
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
під замовлення
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Комплекс турников с брусьями Воркаут - спортивное оборудование для тренировок мышц спины, рук, плеч и живота. Позволяет выполнять множество упражнений: подтягивание, кувырки вперед и назад, различные гимнастические трюки. За счет уровней высоты, тренироваться могут дети, подростки и взрослые. 

Габаритні розміри:
Висота: 2400 мм
Довжина: 3360 мм
Ширина: 1360 мм

Стійки турніка бетонуються в землю на 0,8 м.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Турнік виготовлений зі сталі та покритий полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: